UE Alcúdia Mallorca Toppfotball Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Uyalfas Margaritense Atlètic
logo mallorca nord futbol

Tota la informació futbolística del Nord de Mallorca

Resultats 2017-2018

Golejadors 3ª Divisió
Jugador Gols Pen Par
Ferrer Cabrer, Mateo (Poblense "A") 8 2 11
Tovar Seguí, Jaume (Mallorca "B") 7 0 12
Terán Saez, Cristian (CD Ibiza I. Pitiusas) 7 0 12
Gilbert Herrera, Carlos (Mallorca "B") 7 1 12
Esteve Reina, Marc V (Sóller "A") 7 0 11
Martín Castillo, Juan (Santanyí DATB "A") 6 0 12
Álvarez Burgos, Omar (Formentera "A") 6 2 12
Pons Goñalons, Aitor (Poblense "A") 5 1 12
Ortiz Padilla, Juan Carlos (San Rafael DIE) 5 2 12
Maimó Vivancos, Julià (Felanitx "A") 5 1 11
Golejadors Regional Preferent
Jugador Gols Pen Par
Femenías Moragues, Guillem (Gènova) 10 3 11
Rodríguez Cerdà, Pedro (Sant Jordi "A") 10 1 12
Norte Leeks, Andrés (Gènova) 9 3 11
Trinidad, Hugo Martín (Son Verí) 9 0 10
Nicolau Miralles, Antoni (Porreres) 6 1 12
Culibaly, Lassine (Campos) 6 0 9
Álvarez Zambrano, Miguel Alessandro (Cardassar) 6 0 12
Fernández Muntaner, Jaume (Cardassar) 6 0 12
Mbaye Fall, Khadime (A-Llubí) 5 0 11
Roger Arbós, Rubén (UE Santa Maria) 5 0 10
Golejadors 1ª Regional
Jugador Gols Pen Par
Cáliz Rodríguez, Antonio M (Calvià) 12 0 12
Ramón Marí, Gabriel (Montaura) 11 0 11
Guerrero Pons, Sergio (Son Sardina "A") 11 2 9
Oliva Villanueva, Salvador (Independiente C/R "A") 10 1 12
Calafell Yagüe, Marc (Pla de na Tesa) 8 0 12
Gómez Pons, Miguel (Campanet) 7 0 11
Fortes Jiménez, Antonio (Serralta) 7 2 11
Torres Pol, Diego (CD Consell) 7 0 11
Gil Mateu, Llorenç (Algaida) 7 3 10
Martin Deyà, Miquel J (CD Consell) 6 0 7
Golejadors 2ª Regional
Jugador Gols Pen Par
Darder Moll, Xavier (Artà) 18 0 12
Borràs Socies, Jaume (Bunyola Club de Futbol) 12 1 10
Faba Sancho, Jaime (Escolar) 11 1 8
Ramirez Parets, José M (Pòrtol) 10 0 11
Ruedas Negre, Miguel A (Escolar) 9 0 12
Socias Sala, José (Establiments) 9 0 9
Carrillo Campos, Nicolás (Pilares La Soledad) 9 0 11
Calafat Clar, Gabriel J (Valldemossa) 9 0 11
Calafat Clar, Lluis (Valldemossa) 8 1 12
Quevedo Ureta, Kevin Ariel (Llosetense "B") 8 0 10
Foto:
01/01/1970 -

Foto:
01/01/1970 -

blog miguel sánchez

Partits d'avui (50)

Segona Regional Mallorca
Santa Ponsa "A"
Juv. Ca'n Picafort
Camp: Mun. Santa Ponsa
Hora: 17:00 hrs.

Segona Regional Mallorca
Sóller "B"
Poblense "B"
Camp: Sineu F-11
Hora: 18:30 hrs.

Tercera Regional Mallorca Grup "A"
Porto Cristo
Margaritense Atlètic
Camp: Porto-Cristo F-11
Hora: 17:30 hrs.

Tercera Regional Mallorca Grup "B"
Athlètic Huialfàs
San Roque "B"
Camp: Mun. Sa Pobla F-11
Hora: 16:00 hrs.

Tercera Regional Mallorca Grup "B"
Cala d'Or
Murense "B"
Camp: Cala d'Or
Hora: 17:00 hrs.

Futsal - Tercera Divisió
FC Ciutat de Mallorca
SE Alcúdia Futsal
Camp: P.M. Toni Pizà
Hora: 16:30 hrs.

Futsal - Tercera Divisió
Nou Llevant FS
Muro Futsal
Camp: P.M. Francesc de Borja Moll
Hora: 18:00 hrs.

Femení - F-11 Regional Mallorca
Mallorca Toppfotball "B"
Alaró "B"
Camp: Alcúdia
Hora: 13:00 hrs.

Juvenil - Preferent Mallorca Grup "A"
S'Horta
Pollença i Port
Camp: S'Horta
Hora: 16:30 hrs.

Juvenil - Preferent Mallorca Grup "A"
Poblense "A"
Col. San Pedro
Camp: Mun. Sa Pobla F-11
Hora: 20:00 hrs.

Juvenil - Preferent Mallorca Grup "B"
Alcúdia "A"
Sóller "A"
Camp: Alcúdia
Hora: 16:15 hrs.

Juvenil - 1ª Regional Mallorca Grup "A"
Campanet
Arenal "B"
Camp: Campanet
Hora: 17:15 hrs.

Juvenil - 2ª Regional Mallorca Grup "A"
Murense
Xilvar "B"
Camp: Muro
Hora: 16:30 hrs.

Cadet - 1ª Regional Mallorca Grup "B"
Poblense
Sollerense DS "A"
Camp: Mun. Sa Pobla F-11
Hora: 18:00 hrs.

Cadet - 2ª Regional Mallorca Grup "A"
Margaritense Atlètic
Platges de Calvià "B"
Camp: Santa Margarita
Hora: 16:15 hrs.

Cadet - 2ª Regional Mallorca Grup "B"
Campanet
Independiente C/R "B"
Camp: Campanet
Hora: 15:00 hrs.

Cadet - 2ª Regional Mallorca Grup "C"
Campos Atlètic DC
Pollença i Port "B"
Camp: Campos
Hora: 12:00 hrs.

Cadet - 2ª Regional Mallorca Grup "C"
Santa Mónica
Juv. Ca'n Picafort
Camp: Pol. Santa Mónica
Hora: 18:30 hrs.

Cadet - 2ª Regional Mallorca Grup "D"
Pollença i Port "A"
Alcúdia "A"
Camp: Pol. Mun. Pollença
Hora: 18:00 hrs.

Cadet - 2ª Regional Mallorca Grup "E"
CD Consell
Poblenç Ato. DP
Camp: Consell
Hora: 16:00 hrs.

Aleví - Preferent Mallorca Grup "A"
Alcúdia "A"
Rtvo. Son Caliu
Camp: Alcúdia F-7 2
Hora: 12:00 hrs.

Aleví - Preferent Mallorca Grup "B"
Poblense "A"
San Cayetano "A"
Camp: Pol. Mun. Sa Pobla F-7
Hora: 11:15 hrs.

Aleví - 1ª Regional Mallorca Grup "A"
Poblense "B"
San Francisco Ato.
Camp: Pol. Mun. Sa Pobla F-7
Hora: 12:30 hrs.

Aleví - 1ª Regional Mallorca Grup "B"
Campusesport
Pollença i Port
Camp: Universidad
Hora: 12:00 hrs.

Aleví - 2ª Regional Mallorca Grup "B"
Murense
Estudiantes DPS "B"
Camp: Muro F-7 1
Hora: 10:30 hrs.

Aleví - 2ª Regional Mallorca Grup "B"
Pollença i Port At. DP "B"
San Roque
Camp: Pol. Mun. Pollença
Hora: 11:00 hrs.

Aleví - 2ª Regional Mallorca Grup "F"
Sineu "B"
Margaritense Atlètic
Camp: Sineu F-11
Hora: 11:00 hrs.

Aleví - 2ª Regional Mallorca Grup "F"
Poblenç Ato. DP
Maria de la Salut
Camp: Pol. Mun. Sa Pobla F-7
Hora: 12:30 hrs.

Aleví - 2ª Regional Mallorca Grup "F"
Juv. Ca'n Picafort
Binissalem Atlètic DB
Camp: Mun. Ca'n Picafort
Hora: 12:30 hrs.

Aleví - 2ª Regional Mallorca Grup "F"
Alcúdia Atlètic DA "A"
Llosetense "B"
Camp: Alcúdia F-7 2
Hora: 16:00 hrs.

Aleví Primer Any - Grup "A"
Margaritense Atlètic
Ato. Montaura DM
Camp: Santa Margarita
Hora: 10:00 hrs.

Aleví Primer Any - Grup "B"
Campanet
Santa Maria DUESM
Camp: Campanet
Hora: 12:30 hrs.

Futsal - Aleví Fase Classificació Grup "D"
CE Sagrat Cor FS
SE Alcúdia Futsal "B"
Camp: P.M. Secar de Real
Hora: 10:20 hrs.

Benjamí - 1ª Regional Mallorca Grup "A"
Mallorca "A"
5
Poblense
0
Camp: Son Bibiloni 2
Hora: 19:00 hrs.

Benjamí - 2ª Regional Mallorca Grup "D"
España Ato. DE
Pollença i Port
Camp: Llucmajor A F-7
Hora: 11:30 hrs.

Benjamí - 2ª Regional Mallorca Grup "E"
Alcúdia
S'Horta Atlètico DS
Camp: Alcúdia F-7 2
Hora: 13:15 hrs.

Benjamí - 2ª Regional Mallorca Grup "F"
Juv. Ca'n Picafort
Sineu
Camp: Mun. Ca'n Picafort
Hora: 10:30 hrs.

Benjamí - 2ª Regional Mallorca Grup "F"
Campanet "B"
Margaritense Atlètic
Camp: Campanet
Hora: 11:00 hrs.

Benjamí - 2ª Regional Mallorca Grup "F"
Sa Fortalesa
Alcúdia Atlètic DA
Camp: Pol. Mun. Sa Pobla F-7
Hora: 11:15 hrs.

Benjamí - 2ª Regional Mallorca Grup "F"
Artà Atlètic DA
Poblenç Ato. DP
Camp: Artà
Hora: 11:30 hrs.

Benjamí - 2ª Regional Mallorca Grup "F"
Pollença i Port At. DP
A-Llubí
Camp: Port Pollença F-7(2)
Hora: 12:00 hrs.

Benjamins Primer Any Grup "D"
Juventud Constancia "A"
Pollença i Port At. DP
Camp: Inca Sallista 3 F-7
Hora: 09:30 hrs.

Benjamins Primer Any Grup "D"
Alcúdia
CD Consell
Camp: Alcúdia F-7 2
Hora: 10:40 hrs.

Benjamins Primer Any Grup "D"
Murense
Llosetense
Camp: Muro 2
Hora: 11:45 hrs.

Futsal - Benjamí Fase Classificació Grup "E"
SE Alcúdia Futsal "A"
Colegio Montesión "B"
Camp: P.M. Alcúdia 1
Hora: 13:00 hrs.

Prebenjamí - Mallorca Grup "A"
Alcúdia
Juv. Ca'n Picafort
Camp: Alcúdia F-7 2
Hora: 09:30 hrs.

Prebenjamí - Mallorca Grup "A"
Campanet
Santa Maria DUESM
Camp: Campanet
Hora: 10:00 hrs.

Prebenjamí - Mallorca Grup "A"
Poblense
Montaura
Camp: Pol. Mun. Sa Pobla F-7
Hora: 10:00 hrs.

Prebenjamins Primer Any Grup "A"
Juventud Constancia
Poblense
Camp: Inca Sallista 1 F-7
Hora: 15:00 hrs.

Prebenjamins Primer Any Grup "B"
Poblenç Ato. DP
La Real DLU
Camp: Pol. Mun. Sa Pobla F-7
Hora: 10:00 hrs.