UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudia
Tercera Divisió 2ª Fase Subgrup "E" - Permanència
13/06/21 - 19:30
Soller F-11
Sóller "A"
Alcúdia "A"
Tercera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
13/06/21 - 00:00
Alcúdia
Alcúdia "B"
Descansa
Femenina Regional Mallorca 1F Subgrup "B"
29/05/21 - 18:00
Alcúdia
Alcúdia
- 2
Sp. Son Ferrer
- 0
Juvenil Preferent Mallorca 1ª F Subgrup "C"
13/06/21 - 00:00
Alcúdia
Alcúdia "A"
Descansa
Juvenil Primera Regional Mallorca 1F Subgrup "C"
13/06/21 - 17:00
Alcúdia
Alcúdia "B"
Sp. Sant Marçal
Cadet Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "D"
12/06/21 - 17:00
Alcúdia
Alcúdia "A"
- 4
Estudiantes "A"
- 2
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "A"
12/06/21 - 19:30
Alcúdia
Alcúdia "B"
- 9
A-Llubí
- 1
Infantil Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "B"
13/06/21 - 21:00
Alaró F-11
Alaró "A"
Alcúdia "A"
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "F"
13/06/21 - 10:00
Alcúdia
Alcúdia "B"
Sp. San Francisco
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "M"
12/06/21 - 11:45
Santa Eugènia F-7 1
Interpla DT
- 0
Alcúdia "A"
- 10
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "N"
12/06/21 - 10:30
Inca Sallista 2 F-7
Constancia "C"
- 3
Alcúdia "B"
- 0
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "L"
12/06/21 - 12:00
Alcúdia F-7 2
Alcúdia "C"
- 1
Sineu "B"
- 6
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
11/06/21 - 19:00
Alcúdia F-7 2
Alcúdia
- 0
Juv. Ca'n Picafort
- 10
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
12/06/21 - 09:30
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblense "B"
- 2
Alcúdia
- 6
Benjamí 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 -
Alcúdia F-7 2
Alcúdia
- 0
Descansa
- 0
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 - 10:00
Alcúdia F-7 2
Alcúdia
- 5
Montaura
- 6
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudia
Tercera Divisió 2ª Fase Subgrup "E" - Permanència
13/06/21 - 19:30
Soller F-11
Sóller "A"
Alcúdia "A"
Tercera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
13/06/21 - 00:00
Alcúdia
Alcúdia "B"
Descansa
Femenina Regional Mallorca 1F Subgrup "B"
29/05/21 - 18:00
Alcúdia
Alcúdia
- 2
Sp. Son Ferrer
- 0
Juvenil Preferent Mallorca 1ª F Subgrup "C"
13/06/21 - 00:00
Alcúdia
Alcúdia "A"
Descansa
Juvenil Primera Regional Mallorca 1F Subgrup "C"
13/06/21 - 17:00
Alcúdia
Alcúdia "B"
Sp. Sant Marçal
Cadet Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "D"
12/06/21 - 17:00
Alcúdia
Alcúdia "A"
- 4
Estudiantes "A"
- 2
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "A"
12/06/21 - 19:30
Alcúdia
Alcúdia "B"
- 9
A-Llubí
- 1
Infantil Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "B"
13/06/21 - 21:00
Alaró F-11
Alaró "A"
Alcúdia "A"
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "F"
13/06/21 - 10:00
Alcúdia
Alcúdia "B"
Sp. San Francisco
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "M"
12/06/21 - 11:45
Santa Eugènia F-7 1
Interpla DT
- 0
Alcúdia "A"
- 10
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "N"
12/06/21 - 10:30
Inca Sallista 2 F-7
Constancia "C"
- 3
Alcúdia "B"
- 0
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "L"
12/06/21 - 12:00
Alcúdia F-7 2
Alcúdia "C"
- 1
Sineu "B"
- 6
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
11/06/21 - 19:00
Alcúdia F-7 2
Alcúdia
- 0
Juv. Ca'n Picafort
- 10
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
12/06/21 - 09:30
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblense "B"
- 2
Alcúdia
- 6
Benjamí 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 -
Alcúdia F-7 2
Alcúdia
- 0
Descansa
- 0
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 - 10:00
Alcúdia F-7 2
Alcúdia
- 5
Montaura
- 6
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudia
Tercera Divisió 2ª Fase Subgrup "E" - Permanència
13/06/21 - 19:30
Soller F-11
Sóller "A"
Alcúdia "A"
Tercera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
13/06/21 - 00:00
Alcúdia
Alcúdia "B"
Descansa
Femenina Regional Mallorca 1F Subgrup "B"
29/05/21 - 18:00
Alcúdia
Alcúdia
- 2
Sp. Son Ferrer
- 0
Juvenil Preferent Mallorca 1ª F Subgrup "C"
13/06/21 - 00:00
Alcúdia
Alcúdia "A"
Descansa
Juvenil Primera Regional Mallorca 1F Subgrup "C"
13/06/21 - 17:00
Alcúdia
Alcúdia "B"
Sp. Sant Marçal
Cadet Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "D"
12/06/21 - 17:00
Alcúdia
Alcúdia "A"
- 4
Estudiantes "A"
- 2
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "A"
12/06/21 - 19:30
Alcúdia
Alcúdia "B"
- 9
A-Llubí
- 1
Infantil Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "B"
13/06/21 - 21:00
Alaró F-11
Alaró "A"
Alcúdia "A"
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "F"
13/06/21 - 10:00
Alcúdia
Alcúdia "B"
Sp. San Francisco
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "M"
12/06/21 - 11:45
Santa Eugènia F-7 1
Interpla DT
- 0
Alcúdia "A"
- 10
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "N"
12/06/21 - 10:30
Inca Sallista 2 F-7
Constancia "C"
- 3
Alcúdia "B"
- 0
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "L"
12/06/21 - 12:00
Alcúdia F-7 2
Alcúdia "C"
- 1
Sineu "B"
- 6
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
11/06/21 - 19:00
Alcúdia F-7 2
Alcúdia
- 0
Juv. Ca'n Picafort
- 10
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
12/06/21 - 09:30
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblense "B"
- 2
Alcúdia
- 6
Benjamí 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 -
Alcúdia F-7 2
Alcúdia
- 0
Descansa
- 0
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 - 10:00
Alcúdia F-7 2
Alcúdia
- 5
Montaura
- 6
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudia
Tercera Divisió 2ª Fase Subgrup "E" - Permanència
13/06/21 - 19:30
Soller F-11
Sóller "A"
Alcúdia "A"
Tercera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
13/06/21 - 00:00
Alcúdia
Alcúdia "B"
Descansa
Femenina Regional Mallorca 1F Subgrup "B"
29/05/21 - 18:00
Alcúdia
Alcúdia
- 2
Sp. Son Ferrer
- 0
Juvenil Preferent Mallorca 1ª F Subgrup "C"
13/06/21 - 00:00
Alcúdia
Alcúdia "A"
Descansa
Juvenil Primera Regional Mallorca 1F Subgrup "C"
13/06/21 - 17:00
Alcúdia
Alcúdia "B"
Sp. Sant Marçal
Cadet Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "D"
12/06/21 - 17:00
Alcúdia
Alcúdia "A"
- 4
Estudiantes "A"
- 2
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "A"
12/06/21 - 19:30
Alcúdia
Alcúdia "B"
- 9
A-Llubí
- 1
Infantil Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "B"
13/06/21 - 21:00
Alaró F-11
Alaró "A"
Alcúdia "A"
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "F"
13/06/21 - 10:00
Alcúdia
Alcúdia "B"
Sp. San Francisco
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "M"
12/06/21 - 11:45
Santa Eugènia F-7 1
Interpla DT
- 0
Alcúdia "A"
- 10
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "N"
12/06/21 - 10:30
Inca Sallista 2 F-7
Constancia "C"
- 3
Alcúdia "B"
- 0
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "L"
12/06/21 - 12:00
Alcúdia F-7 2
Alcúdia "C"
- 1
Sineu "B"
- 6
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
11/06/21 - 19:00
Alcúdia F-7 2
Alcúdia
- 0
Juv. Ca'n Picafort
- 10
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
12/06/21 - 09:30
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblense "B"
- 2
Alcúdia
- 6
Benjamí 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 -
Alcúdia F-7 2
Alcúdia
- 0
Descansa
- 0
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 - 10:00
Alcúdia F-7 2
Alcúdia
- 5
Montaura
- 6
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudia
Tercera Divisió 2ª Fase Subgrup "E" - Permanència
13/06/21 - 19:30
Soller F-11
Sóller "A"
Alcúdia "A"
Tercera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
13/06/21 - 00:00
Alcúdia
Alcúdia "B"
Descansa
Femenina Regional Mallorca 1F Subgrup "B"
29/05/21 - 18:00
Alcúdia
Alcúdia
- 2
Sp. Son Ferrer
- 0
Juvenil Preferent Mallorca 1ª F Subgrup "C"
13/06/21 - 00:00
Alcúdia
Alcúdia "A"
Descansa
Juvenil Primera Regional Mallorca 1F Subgrup "C"
13/06/21 - 17:00
Alcúdia
Alcúdia "B"
Sp. Sant Marçal
Cadet Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "D"
12/06/21 - 17:00
Alcúdia
Alcúdia "A"
- 4
Estudiantes "A"
- 2
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "A"
12/06/21 - 19:30
Alcúdia
Alcúdia "B"
- 9
A-Llubí
- 1
Infantil Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "B"
13/06/21 - 21:00
Alaró F-11
Alaró "A"
Alcúdia "A"
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "F"
13/06/21 - 10:00
Alcúdia
Alcúdia "B"
Sp. San Francisco
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "M"
12/06/21 - 11:45
Santa Eugènia F-7 1
Interpla DT
- 0
Alcúdia "A"
- 10
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "N"
12/06/21 - 10:30
Inca Sallista 2 F-7
Constancia "C"
- 3
Alcúdia "B"
- 0
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "L"
12/06/21 - 12:00
Alcúdia F-7 2
Alcúdia "C"
- 1
Sineu "B"
- 6
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
11/06/21 - 19:00
Alcúdia F-7 2
Alcúdia
- 0
Juv. Ca'n Picafort
- 10
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
12/06/21 - 09:30
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblense "B"
- 2
Alcúdia
- 6
Benjamí 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 -
Alcúdia F-7 2
Alcúdia
- 0
Descansa
- 0
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 - 10:00
Alcúdia F-7 2
Alcúdia
- 5
Montaura
- 6