UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudiafs
Futsal - Copa Tercera Divisió Grup "Mallorca"
29/05/21 - 20:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal
- 2
C.D. Son Oliva
- 4
Futsal - Juvenil Lliga Grup "B"
27/06/21 - 10:00
P.M. Campos
Inter Campos FS
- 1
S.E. Alcúdia Futsal
- 13
Futsal - Cadet Lliga Grup "C"
13/06/21 - 12:00
P.M. Secar de Real
Viva Sports
- 9
S.E. Alcúdia Futsal
- 4
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 1
26/06/21 - 17:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 2
Entreculturas Montesion "A"
- 3
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 2
26/06/21 - 19:00
Pav. Mun, Sa Creu
C.F.S. Joves d'Inca "A"
- 6
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 5
Futsal - Segona Fase Aleví Grup "B2"
27/06/21 - 11:30
P.M. Campos
Inter Campos FS
- 5
S.E. Alcúdia Futsal
- 2
Futsal - Segona Fase Benjamí Grup "2"
27/06/21 - 13:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 8
AD La Salle Pont d'Inca
- 2
Futsal - Segona Fase Benjamí Grup "3"
27/06/21 - 10:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 1
C.D. Son Oliva "A"
- 1
Futsal - Primera Fase Benjamí Grup "C"
19/06/21 - 14:00
P.M. M. Àngel Nadal
Recreativo Manacor FS "B"
- 4
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 9
Futsal - Segona Fase Prebenjamí Grup "1"
27/06/21 - 11:30
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 5
CE Sagrat Cor FS "A"
- 2
Futsal - Segona Fase Prebenjamí Grup "5"
25/06/21 - 18:45
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 3
Espanya "B"
- 4
Futsal - Segona Fase Prebenjamí Grup "7"
27/06/21 - 11:10
P.M. M. Àngel Nadal
Recreativo Manacor FS "B"
- 2
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 8
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudiafs
Futsal - Copa Tercera Divisió Grup "Mallorca"
29/05/21 - 20:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal
- 2
C.D. Son Oliva
- 4
Futsal - Juvenil Lliga Grup "B"
27/06/21 - 10:00
P.M. Campos
Inter Campos FS
- 1
S.E. Alcúdia Futsal
- 13
Futsal - Cadet Lliga Grup "C"
13/06/21 - 12:00
P.M. Secar de Real
Viva Sports
- 9
S.E. Alcúdia Futsal
- 4
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 1
26/06/21 - 17:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 2
Entreculturas Montesion "A"
- 3
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 2
26/06/21 - 19:00
Pav. Mun, Sa Creu
C.F.S. Joves d'Inca "A"
- 6
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 5
Futsal - Segona Fase Aleví Grup "B2"
27/06/21 - 11:30
P.M. Campos
Inter Campos FS
- 5
S.E. Alcúdia Futsal
- 2
Futsal - Segona Fase Benjamí Grup "2"
27/06/21 - 13:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 8
AD La Salle Pont d'Inca
- 2
Futsal - Segona Fase Benjamí Grup "3"
27/06/21 - 10:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 1
C.D. Son Oliva "A"
- 1
Futsal - Primera Fase Benjamí Grup "C"
19/06/21 - 14:00
P.M. M. Àngel Nadal
Recreativo Manacor FS "B"
- 4
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 9
Futsal - Segona Fase Prebenjamí Grup "1"
27/06/21 - 11:30
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 5
CE Sagrat Cor FS "A"
- 2
Futsal - Segona Fase Prebenjamí Grup "5"
25/06/21 - 18:45
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 3
Espanya "B"
- 4
Futsal - Segona Fase Prebenjamí Grup "7"
27/06/21 - 11:10
P.M. M. Àngel Nadal
Recreativo Manacor FS "B"
- 2
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 8
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudiafs
Futsal - Copa Tercera Divisió Grup "Mallorca"
29/05/21 - 20:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal
- 2
C.D. Son Oliva
- 4
Futsal - Juvenil Lliga Grup "B"
27/06/21 - 10:00
P.M. Campos
Inter Campos FS
- 1
S.E. Alcúdia Futsal
- 13
Futsal - Cadet Lliga Grup "C"
13/06/21 - 12:00
P.M. Secar de Real
Viva Sports
- 9
S.E. Alcúdia Futsal
- 4
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 1
26/06/21 - 17:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 2
Entreculturas Montesion "A"
- 3
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 2
26/06/21 - 19:00
Pav. Mun, Sa Creu
C.F.S. Joves d'Inca "A"
- 6
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 5
Futsal - Segona Fase Aleví Grup "B2"
27/06/21 - 11:30
P.M. Campos
Inter Campos FS
- 5
S.E. Alcúdia Futsal
- 2
Futsal - Segona Fase Benjamí Grup "2"
27/06/21 - 13:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 8
AD La Salle Pont d'Inca
- 2
Futsal - Segona Fase Benjamí Grup "3"
27/06/21 - 10:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 1
C.D. Son Oliva "A"
- 1
Futsal - Primera Fase Benjamí Grup "C"
19/06/21 - 14:00
P.M. M. Àngel Nadal
Recreativo Manacor FS "B"
- 4
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 9
Futsal - Segona Fase Prebenjamí Grup "1"
27/06/21 - 11:30
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 5
CE Sagrat Cor FS "A"
- 2
Futsal - Segona Fase Prebenjamí Grup "5"
25/06/21 - 18:45
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 3
Espanya "B"
- 4
Futsal - Segona Fase Prebenjamí Grup "7"
27/06/21 - 11:10
P.M. M. Àngel Nadal
Recreativo Manacor FS "B"
- 2
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 8
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudiafs
Futsal - Copa Tercera Divisió Grup "Mallorca"
29/05/21 - 20:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal
- 2
C.D. Son Oliva
- 4
Futsal - Juvenil Lliga Grup "B"
27/06/21 - 10:00
P.M. Campos
Inter Campos FS
- 1
S.E. Alcúdia Futsal
- 13
Futsal - Cadet Lliga Grup "C"
13/06/21 - 12:00
P.M. Secar de Real
Viva Sports
- 9
S.E. Alcúdia Futsal
- 4
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 1
26/06/21 - 17:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 2
Entreculturas Montesion "A"
- 3
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 2
26/06/21 - 19:00
Pav. Mun, Sa Creu
C.F.S. Joves d'Inca "A"
- 6
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 5
Futsal - Segona Fase Aleví Grup "B2"
27/06/21 - 11:30
P.M. Campos
Inter Campos FS
- 5
S.E. Alcúdia Futsal
- 2
Futsal - Segona Fase Benjamí Grup "2"
27/06/21 - 13:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 8
AD La Salle Pont d'Inca
- 2
Futsal - Segona Fase Benjamí Grup "3"
27/06/21 - 10:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 1
C.D. Son Oliva "A"
- 1
Futsal - Primera Fase Benjamí Grup "C"
19/06/21 - 14:00
P.M. M. Àngel Nadal
Recreativo Manacor FS "B"
- 4
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 9
Futsal - Segona Fase Prebenjamí Grup "1"
27/06/21 - 11:30
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 5
CE Sagrat Cor FS "A"
- 2
Futsal - Segona Fase Prebenjamí Grup "5"
25/06/21 - 18:45
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 3
Espanya "B"
- 4
Futsal - Segona Fase Prebenjamí Grup "7"
27/06/21 - 11:10
P.M. M. Àngel Nadal
Recreativo Manacor FS "B"
- 2
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 8
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudiafs
Futsal - Copa Tercera Divisió Grup "Mallorca"
29/05/21 - 20:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal
- 2
C.D. Son Oliva
- 4
Futsal - Juvenil Lliga Grup "B"
27/06/21 - 10:00
P.M. Campos
Inter Campos FS
- 1
S.E. Alcúdia Futsal
- 13
Futsal - Cadet Lliga Grup "C"
13/06/21 - 12:00
P.M. Secar de Real
Viva Sports
- 9
S.E. Alcúdia Futsal
- 4
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 1
26/06/21 - 17:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 2
Entreculturas Montesion "A"
- 3
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 2
26/06/21 - 19:00
Pav. Mun, Sa Creu
C.F.S. Joves d'Inca "A"
- 6
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 5
Futsal - Segona Fase Aleví Grup "B2"
27/06/21 - 11:30
P.M. Campos
Inter Campos FS
- 5
S.E. Alcúdia Futsal
- 2
Futsal - Segona Fase Benjamí Grup "2"
27/06/21 - 13:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 8
AD La Salle Pont d'Inca
- 2
Futsal - Segona Fase Benjamí Grup "3"
27/06/21 - 10:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 1
C.D. Son Oliva "A"
- 1
Futsal - Primera Fase Benjamí Grup "C"
19/06/21 - 14:00
P.M. M. Àngel Nadal
Recreativo Manacor FS "B"
- 4
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 9
Futsal - Segona Fase Prebenjamí Grup "1"
27/06/21 - 11:30
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 5
CE Sagrat Cor FS "A"
- 2
Futsal - Segona Fase Prebenjamí Grup "5"
25/06/21 - 18:45
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 3
Espanya "B"
- 4
Futsal - Segona Fase Prebenjamí Grup "7"
27/06/21 - 11:10
P.M. M. Àngel Nadal
Recreativo Manacor FS "B"
- 2
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 8