UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudiafs
Futsal - Copa Tercera Divisió Grup "Mallorca"
08/05/21 - 20:00
P. S. Pedro Claver (Montesión)
Entreculturas Montesion
- 2
S.E. Alcúdia Futsal
- 4
Futsal - Juvenil Lliga Grup "B"
08/05/21 -
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal
Descansa
Futsal - Cadet Lliga Grup "C"
08/05/21 - 10:00
Pol. Escola Es Liceu
Atlètic Es Liceu
- 2
S.E. Alcúdia Futsal
- 10
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 1
08/05/21 - 16:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 4
C.D. Son Oliva "A"
- 1
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 2
08/05/21 - 16:00
Pav. Mun, Sa Creu
C.F.S. Joves d'Inca "B"
- 0
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 7
Futsal - Aleví Grup "B"
09/05/21 - 10:00
P.M. Alcúdia Anex
S.E. Alcúdia Futsal
- 0
Bar Gost - Sagrat Cor "B"
- 7
Futsal - Benjamí Grup "A"
07/05/21 - 19:00
P.M. M. Àngel Nadal
AE LL. de Manacor Fisiomedia FS
- 5
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 1
Futsal - Benjamí Grup "B"
08/05/21 - 13:00
Pol. Pedro Poveda
ACC Pedro Poveda "A"
- 2
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 4
Futsal - Benjamí Grup "C"
08/05/21 - 18:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 0
ACC Pedro Poveda "B"
- 0
Futsal - Prebenjamí Grup "A"
07/05/21 - 19:00
Pav. Mun, Sa Creu
C.F.S. Joves d'Inca "A"
- 0
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 2
Futsal - Prebenjamí Grup "C"
09/05/21 - 13:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 6
C.F.S. Joves d'Inca "B"
- 2
Futsal - Prebenjamí Grup "D"
09/05/21 - 11:30
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 10
España Ato. DE
- 0
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudiafs
Futsal - Copa Tercera Divisió Grup "Mallorca"
08/05/21 - 20:00
P. S. Pedro Claver (Montesión)
Entreculturas Montesion
- 2
S.E. Alcúdia Futsal
- 4
Futsal - Juvenil Lliga Grup "B"
08/05/21 -
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal
Descansa
Futsal - Cadet Lliga Grup "C"
08/05/21 - 10:00
Pol. Escola Es Liceu
Atlètic Es Liceu
- 2
S.E. Alcúdia Futsal
- 10
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 1
08/05/21 - 16:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 4
C.D. Son Oliva "A"
- 1
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 2
08/05/21 - 16:00
Pav. Mun, Sa Creu
C.F.S. Joves d'Inca "B"
- 0
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 7
Futsal - Aleví Grup "B"
09/05/21 - 10:00
P.M. Alcúdia Anex
S.E. Alcúdia Futsal
- 0
Bar Gost - Sagrat Cor "B"
- 7
Futsal - Benjamí Grup "A"
07/05/21 - 19:00
P.M. M. Àngel Nadal
AE LL. de Manacor Fisiomedia FS
- 5
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 1
Futsal - Benjamí Grup "B"
08/05/21 - 13:00
Pol. Pedro Poveda
ACC Pedro Poveda "A"
- 2
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 4
Futsal - Benjamí Grup "C"
08/05/21 - 18:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 0
ACC Pedro Poveda "B"
- 0
Futsal - Prebenjamí Grup "A"
07/05/21 - 19:00
Pav. Mun, Sa Creu
C.F.S. Joves d'Inca "A"
- 0
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 2
Futsal - Prebenjamí Grup "C"
09/05/21 - 13:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 6
C.F.S. Joves d'Inca "B"
- 2
Futsal - Prebenjamí Grup "D"
09/05/21 - 11:30
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 10
España Ato. DE
- 0
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudiafs
Futsal - Copa Tercera Divisió Grup "Mallorca"
08/05/21 - 20:00
P. S. Pedro Claver (Montesión)
Entreculturas Montesion
- 2
S.E. Alcúdia Futsal
- 4
Futsal - Juvenil Lliga Grup "B"
08/05/21 -
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal
Descansa
Futsal - Cadet Lliga Grup "C"
08/05/21 - 10:00
Pol. Escola Es Liceu
Atlètic Es Liceu
- 2
S.E. Alcúdia Futsal
- 10
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 1
08/05/21 - 16:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 4
C.D. Son Oliva "A"
- 1
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 2
08/05/21 - 16:00
Pav. Mun, Sa Creu
C.F.S. Joves d'Inca "B"
- 0
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 7
Futsal - Aleví Grup "B"
09/05/21 - 10:00
P.M. Alcúdia Anex
S.E. Alcúdia Futsal
- 0
Bar Gost - Sagrat Cor "B"
- 7
Futsal - Benjamí Grup "A"
07/05/21 - 19:00
P.M. M. Àngel Nadal
AE LL. de Manacor Fisiomedia FS
- 5
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 1
Futsal - Benjamí Grup "B"
08/05/21 - 13:00
Pol. Pedro Poveda
ACC Pedro Poveda "A"
- 2
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 4
Futsal - Benjamí Grup "C"
08/05/21 - 18:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 0
ACC Pedro Poveda "B"
- 0
Futsal - Prebenjamí Grup "A"
07/05/21 - 19:00
Pav. Mun, Sa Creu
C.F.S. Joves d'Inca "A"
- 0
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 2
Futsal - Prebenjamí Grup "C"
09/05/21 - 13:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 6
C.F.S. Joves d'Inca "B"
- 2
Futsal - Prebenjamí Grup "D"
09/05/21 - 11:30
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 10
España Ato. DE
- 0
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudiafs
Futsal - Copa Tercera Divisió Grup "Mallorca"
08/05/21 - 20:00
P. S. Pedro Claver (Montesión)
Entreculturas Montesion
- 2
S.E. Alcúdia Futsal
- 4
Futsal - Juvenil Lliga Grup "B"
08/05/21 -
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal
Descansa
Futsal - Cadet Lliga Grup "C"
08/05/21 - 10:00
Pol. Escola Es Liceu
Atlètic Es Liceu
- 2
S.E. Alcúdia Futsal
- 10
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 1
08/05/21 - 16:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 4
C.D. Son Oliva "A"
- 1
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 2
08/05/21 - 16:00
Pav. Mun, Sa Creu
C.F.S. Joves d'Inca "B"
- 0
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 7
Futsal - Aleví Grup "B"
09/05/21 - 10:00
P.M. Alcúdia Anex
S.E. Alcúdia Futsal
- 0
Bar Gost - Sagrat Cor "B"
- 7
Futsal - Benjamí Grup "A"
07/05/21 - 19:00
P.M. M. Àngel Nadal
AE LL. de Manacor Fisiomedia FS
- 5
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 1
Futsal - Benjamí Grup "B"
08/05/21 - 13:00
Pol. Pedro Poveda
ACC Pedro Poveda "A"
- 2
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 4
Futsal - Benjamí Grup "C"
08/05/21 - 18:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 0
ACC Pedro Poveda "B"
- 0
Futsal - Prebenjamí Grup "A"
07/05/21 - 19:00
Pav. Mun, Sa Creu
C.F.S. Joves d'Inca "A"
- 0
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 2
Futsal - Prebenjamí Grup "C"
09/05/21 - 13:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 6
C.F.S. Joves d'Inca "B"
- 2
Futsal - Prebenjamí Grup "D"
09/05/21 - 11:30
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 10
España Ato. DE
- 0
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudiafs
Futsal - Copa Tercera Divisió Grup "Mallorca"
08/05/21 - 20:00
P. S. Pedro Claver (Montesión)
Entreculturas Montesion
- 2
S.E. Alcúdia Futsal
- 4
Futsal - Juvenil Lliga Grup "B"
08/05/21 -
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal
Descansa
Futsal - Cadet Lliga Grup "C"
08/05/21 - 10:00
Pol. Escola Es Liceu
Atlètic Es Liceu
- 2
S.E. Alcúdia Futsal
- 10
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 1
08/05/21 - 16:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 4
C.D. Son Oliva "A"
- 1
Futsal - Infantil Segona Fase Grup 2
08/05/21 - 16:00
Pav. Mun, Sa Creu
C.F.S. Joves d'Inca "B"
- 0
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 7
Futsal - Aleví Grup "B"
09/05/21 - 10:00
P.M. Alcúdia Anex
S.E. Alcúdia Futsal
- 0
Bar Gost - Sagrat Cor "B"
- 7
Futsal - Benjamí Grup "A"
07/05/21 - 19:00
P.M. M. Àngel Nadal
AE LL. de Manacor Fisiomedia FS
- 5
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 1
Futsal - Benjamí Grup "B"
08/05/21 - 13:00
Pol. Pedro Poveda
ACC Pedro Poveda "A"
- 2
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 4
Futsal - Benjamí Grup "C"
08/05/21 - 18:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 0
ACC Pedro Poveda "B"
- 0
Futsal - Prebenjamí Grup "A"
07/05/21 - 19:00
Pav. Mun, Sa Creu
C.F.S. Joves d'Inca "A"
- 0
S.E. Alcúdia Futsal "A"
- 2
Futsal - Prebenjamí Grup "C"
09/05/21 - 13:00
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "B"
- 6
C.F.S. Joves d'Inca "B"
- 2
Futsal - Prebenjamí Grup "D"
09/05/21 - 11:30
P.M. Alcúdia 1
S.E. Alcúdia Futsal "C"
- 10
España Ato. DE
- 0