UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudiafs
Primera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "B"
13/06/21 - 17:00
Campanet
Campanet
Arenal
Juvenil Primera Regional Mallorca 1F Subgrup "D"
13/06/21 - 10:00
Mun. Molinar
Rotlet-Molinar "A"
Campanet
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "H"
13/06/21 - 19:00
Secar de la Real F-11
La Unión "B"
Campanet
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "L"
12/06/21 - 10:00
Campanet F-7
Campanet
- 0
Binissalem
- 2
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 - 12:00
Na Capellera F-7 B
Olimpic
- 4
Campanet
- 2
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "G"
11/06/21 - 19:00
Campanet F-7
Campanet
- 0
Llosetense
- 7
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "E"
11/06/21 - 19:00
Mun. Son Caulellas F-7
Sp. Sant Marçal
- 2
Campanet
- 6
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudiafs
Primera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "B"
13/06/21 - 17:00
Campanet
Campanet
Arenal
Juvenil Primera Regional Mallorca 1F Subgrup "D"
13/06/21 - 10:00
Mun. Molinar
Rotlet-Molinar "A"
Campanet
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "H"
13/06/21 - 19:00
Secar de la Real F-11
La Unión "B"
Campanet
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "L"
12/06/21 - 10:00
Campanet F-7
Campanet
- 0
Binissalem
- 2
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 - 12:00
Na Capellera F-7 B
Olimpic
- 4
Campanet
- 2
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "G"
11/06/21 - 19:00
Campanet F-7
Campanet
- 0
Llosetense
- 7
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "E"
11/06/21 - 19:00
Mun. Son Caulellas F-7
Sp. Sant Marçal
- 2
Campanet
- 6
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
alcudiafs
Primera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "B"
13/06/21 - 17:00
Campanet
Campanet
Arenal
Juvenil Primera Regional Mallorca 1F Subgrup "D"
13/06/21 - 10:00
Mun. Molinar
Rotlet-Molinar "A"
Campanet
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "H"
13/06/21 - 19:00
Secar de la Real F-11
La Unión "B"
Campanet
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "L"
12/06/21 - 10:00
Campanet F-7
Campanet
- 0
Binissalem
- 2
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 - 12:00
Na Capellera F-7 B
Olimpic
- 4
Campanet
- 2
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "G"
11/06/21 - 19:00
Campanet F-7
Campanet
- 0
Llosetense
- 7
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "E"
11/06/21 - 19:00
Mun. Son Caulellas F-7
Sp. Sant Marçal
- 2
Campanet
- 6
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
campanet
Primera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "B"
13/06/21 - 17:00
Campanet
Campanet
Arenal
Juvenil Primera Regional Mallorca 1F Subgrup "D"
13/06/21 - 10:00
Mun. Molinar
Rotlet-Molinar "A"
Campanet
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "H"
13/06/21 - 19:00
Secar de la Real F-11
La Unión "B"
Campanet
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "L"
12/06/21 - 10:00
Campanet F-7
Campanet
- 0
Binissalem
- 2
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 - 12:00
Na Capellera F-7 B
Olimpic
- 4
Campanet
- 2
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "G"
11/06/21 - 19:00
Campanet F-7
Campanet
- 0
Llosetense
- 7
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "E"
11/06/21 - 19:00
Mun. Son Caulellas F-7
Sp. Sant Marçal
- 2
Campanet
- 6
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
campanet
Primera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "B"
13/06/21 - 17:00
Campanet
Campanet
Arenal
Juvenil Primera Regional Mallorca 1F Subgrup "D"
13/06/21 - 10:00
Mun. Molinar
Rotlet-Molinar "A"
Campanet
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "H"
13/06/21 - 19:00
Secar de la Real F-11
La Unión "B"
Campanet
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "L"
12/06/21 - 10:00
Campanet F-7
Campanet
- 0
Binissalem
- 2
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 - 12:00
Na Capellera F-7 B
Olimpic
- 4
Campanet
- 2
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "G"
11/06/21 - 19:00
Campanet F-7
Campanet
- 0
Llosetense
- 7
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "E"
11/06/21 - 19:00
Mun. Son Caulellas F-7
Sp. Sant Marçal
- 2
Campanet
- 6