UE Alcúdia Mallorca Toppfotball Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Uyalfas Margaritense Atlètic
logo mallorca nord futbol

Tota la informació futbolística del Nord de Mallorca

Resultats 2017-2018

Golejadors 3ª Divisió
Jugador Gols Pen Par
Terán Saez, Cristian (CD Ibiza I. Pitiusas) 11 0 15
Ferrer Cabrer, Mateo (Poblense "A") 9 2 14
Álvarez Burgos, Omar (Formentera "A") 8 2 15
Tovar Seguí, Jaume (Mallorca "B") 8 0 15
Martín Castillo, Juan (Santanyí DATB "A") 7 0 14
Maimó Vivancos, Julià (Felanitx "A") 7 1 14
Gilbert Herrera, Carlos (Mallorca "B") 7 1 14
Esteve Reina, Marc V (Sóller "A") 7 0 12
Pons Goñalons, Aitor (Poblense "A") 6 1 15
Ribelles Rueda, Daniel (Mallorca "B") 6 0 5
Golejadors Regional Preferent
Jugador Gols Pen Par
Rodríguez Cerdà, Pedro (Sant Jordi "A") 13 2 15
Femenías Moragues, Guillem (Gènova) 11 3 15
Trinidad, Hugo Martín (Son Verí) 10 1 12
Norte Leeks, Andrés (Gènova) 9 3 14
Díaz Muñoz, Aldo (Gènova) 8 0 12
Salgado Moll, Fernando (Serverense) 8 2 14
Nicolau Miralles, Antoni (Porreres) 8 1 15
Arcos García, Adrián (Cala Millor) 7 0 10
Álvarez Zambrano, Miguel Alessandro (Cardassar) 6 0 16
Alfonso Llimos, Jordi (Sineu) 6 0 15
Golejadors 1ª Regional
Jugador Gols Pen Par
Oliva Villanueva, Salvador (Independiente C/R "A") 15 2 15
Guerrero Pons, Sergio (Son Sardina "A") 14 2 12
Cáliz Rodríguez, Antonio M (Calvià) 12 0 15
Escandell Teruel, Juan J (Santa Mónica) 11 0 15
Ramón Marí, Gabriel (Montaura) 11 0 12
Calafell Yagüe, Marc (Pla de na Tesa) 10 0 14
Martin Deyà, Miquel J (CD Consell) 10 0 10
Cañada Alcaraz, José A (Calvià) 9 3 14
Gil Mateu, Llorenç (Algaida) 9 4 13
Gómez Pons, Miguel (Campanet) 8 0 14
Golejadors 2ª Regional
Jugador Gols Pen Par
Darder Moll, Xavier (Artà) 22 1 14
Borràs Socies, Jaume (Bunyola Club de Futbol) 18 2 13
Faba Sancho, Jaime (Escolar) 12 1 9
Ramirez Parets, José M (Pòrtol) 12 0 14
Socias Sala, José (Establiments) 11 0 13
Calafat Clar, Gabriel J (Valldemossa) 11 0 14
Ruedas Negre, Miguel A (Escolar) 11 0 15
Alemany Moriconi, Ricardo (Santa Ponsa "A") 10 0 14
Carrillo Campos, Nicolás (Pilares La Soledad) 9 0 12
Quevedo Ureta, Kevin Ariel (Llosetense "B") 9 0 12
Foto:
01/01/1970 -

Foto:
01/01/1970 -

blog miguel sánchez

Partits d'avui (12)

Segona Regional Mallorca
Juv. Ca'n Picafort
Athletic Club Montuiri
Camp: Mun. Ca'n Picafort
Hora: 17:00 hrs.

Tercera Regional Mallorca Grup "B"
Esporles "B"
Athlètic Huialfàs
Camp: Esporles
Hora: 17:30 hrs.

Femení - F-11 Regional Mallorca
Sa Fortalesa
Col. San Pedro "A"
Camp: Mun. Sa Pobla F-11
Hora: 19:30 hrs.

Femení - F-11 Regional Mallorca
San Roque
Mallorca Toppfotball "B"
Camp: Mun. Son Roca
Hora: 20:00 hrs.

Infantil - 1ª Regional Mallorca Grup "A"
Poblense "A"
La Salle Ato.
Camp: Mun. Sa Pobla F-11
Hora: 17:30 hrs.

Infantil - 1ª Regional Mallorca Grup "B"
Alcúdia "A"
Es Jonquet Penya Arrabal
Camp: Alcúdia
Hora: 10:30 hrs.

Infantil - 2ª Regional Mallorca Grup "A"
Juv. Ca'n Picafort
Artà
Camp: Mun. Ca'n Picafort
Hora: 11:30 hrs.

Infantil - 2ª Regional Mallorca Grup "C"
Penya Esp. S'Arenal "B"
Poblenç Ato. DP
Camp: Mun. Arenal
Hora: 10:00 hrs.

Infantil - 2ª Regional Mallorca Grup "C"
Murense
Rtvo. Arenal DA
Camp: Muro
Hora: 11:00 hrs.

Infantil - 2ª Regional Mallorca Grup "D"
Alcúdia "B"
Pla de na Tesa
Camp: Alcúdia
Hora: 12:15 hrs.

Futsal - Aleví Lliga Grup "A"
Colegio Montesión "A"
SE Alcúdia Futsal "A"
Camp: P. S. Pedro Claver (Montesión)
Hora: 11:15 hrs.

Futsal - Prebenjamí Lliga Grup "D"
Rtvo. Arenal DA
SE Alcúdia Futsal "C"
Camp: P.M. S'Arenal
Hora: 11:30 hrs.