UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
murense
Finals Play off d'ascens a Tercera Divisió
20/06/21 - 18:00
Muro
Murense "A"
- 0
Inter Manacor
- 0
Tercera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
25/06/21 - 20:30
Muro
Murense "B"
- 2
Alcúdia "B"
- 3
Juvenils Play off d'ascens a Preferent
26/06/21 - 20:15
Muro
Murense
- 3
Artà
- 0
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "E"
26/06/21 - 18:00
Muro
Murense
- 0
Joventud Mallorca
- 5
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "I"
13/06/21 - 00:00
Sin determinar
Descansa
Murense
Aleví Mallorca, 2ª F Vuitens de Final Grup "Tercers"
24/06/21 - 17:45
Na Capellera F-7 A
Olimpic
- 6
Murense
- 0
Aleví 1er Any Mallorca, 2ª F Grup "Tercers"
26/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Murense
- 0
Benjamí Mallorca, 2ª F Quarts de Final Grup "Tercers, Quarts i Cinquens"
25/06/21 - 17:45
Muro 2
Murense
- 1
Llosetense
- 4
Benjamí 1er Any Mallorca, 2ª F Grup "Vuitens"
26/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Murense
- 0
Prebenjamí Mallorca, 2ª F Semifinals de Final Grup "Tercers"
25/06/21 - 19:00
Es Figueral F-7 B
Ato. Escolar DE
- 4
Murense
- 1
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
murense
Finals Play off d'ascens a Tercera Divisió
20/06/21 - 18:00
Muro
Murense "A"
- 0
Inter Manacor
- 0
Tercera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
25/06/21 - 20:30
Muro
Murense "B"
- 2
Alcúdia "B"
- 3
Juvenils Play off d'ascens a Preferent
26/06/21 - 20:15
Muro
Murense
- 3
Artà
- 0
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "E"
26/06/21 - 18:00
Muro
Murense
- 0
Joventud Mallorca
- 5
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "I"
13/06/21 - 00:00
Sin determinar
Descansa
Murense
Aleví Mallorca, 2ª F Vuitens de Final Grup "Tercers"
24/06/21 - 17:45
Na Capellera F-7 A
Olimpic
- 6
Murense
- 0
Aleví 1er Any Mallorca, 2ª F Grup "Tercers"
26/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Murense
- 0
Benjamí Mallorca, 2ª F Quarts de Final Grup "Tercers, Quarts i Cinquens"
25/06/21 - 17:45
Muro 2
Murense
- 1
Llosetense
- 4
Benjamí 1er Any Mallorca, 2ª F Grup "Vuitens"
26/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Murense
- 0
Prebenjamí Mallorca, 2ª F Semifinals de Final Grup "Tercers"
25/06/21 - 19:00
Es Figueral F-7 B
Ato. Escolar DE
- 4
Murense
- 1
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
murense
Finals Play off d'ascens a Tercera Divisió
20/06/21 - 18:00
Muro
Murense "A"
- 0
Inter Manacor
- 0
Tercera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
25/06/21 - 20:30
Muro
Murense "B"
- 2
Alcúdia "B"
- 3
Juvenils Play off d'ascens a Preferent
26/06/21 - 20:15
Muro
Murense
- 3
Artà
- 0
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "E"
26/06/21 - 18:00
Muro
Murense
- 0
Joventud Mallorca
- 5
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "I"
13/06/21 - 00:00
Sin determinar
Descansa
Murense
Aleví Mallorca, 2ª F Vuitens de Final Grup "Tercers"
24/06/21 - 17:45
Na Capellera F-7 A
Olimpic
- 6
Murense
- 0
Aleví 1er Any Mallorca, 2ª F Grup "Tercers"
26/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Murense
- 0
Benjamí Mallorca, 2ª F Quarts de Final Grup "Tercers, Quarts i Cinquens"
25/06/21 - 17:45
Muro 2
Murense
- 1
Llosetense
- 4
Benjamí 1er Any Mallorca, 2ª F Grup "Vuitens"
26/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Murense
- 0
Prebenjamí Mallorca, 2ª F Semifinals de Final Grup "Tercers"
25/06/21 - 19:00
Es Figueral F-7 B
Ato. Escolar DE
- 4
Murense
- 1
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
murense
Finals Play off d'ascens a Tercera Divisió
20/06/21 - 18:00
Muro
Murense "A"
- 0
Inter Manacor
- 0
Tercera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
25/06/21 - 20:30
Muro
Murense "B"
- 2
Alcúdia "B"
- 3
Juvenils Play off d'ascens a Preferent
26/06/21 - 20:15
Muro
Murense
- 3
Artà
- 0
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "E"
26/06/21 - 18:00
Muro
Murense
- 0
Joventud Mallorca
- 5
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "I"
13/06/21 - 00:00
Sin determinar
Descansa
Murense
Aleví Mallorca, 2ª F Vuitens de Final Grup "Tercers"
24/06/21 - 17:45
Na Capellera F-7 A
Olimpic
- 6
Murense
- 0
Aleví 1er Any Mallorca, 2ª F Grup "Tercers"
26/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Murense
- 0
Benjamí Mallorca, 2ª F Quarts de Final Grup "Tercers, Quarts i Cinquens"
25/06/21 - 17:45
Muro 2
Murense
- 1
Llosetense
- 4
Benjamí 1er Any Mallorca, 2ª F Grup "Vuitens"
26/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Murense
- 0
Prebenjamí Mallorca, 2ª F Semifinals de Final Grup "Tercers"
25/06/21 - 19:00
Es Figueral F-7 B
Ato. Escolar DE
- 4
Murense
- 1
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
murense
Finals Play off d'ascens a Tercera Divisió
20/06/21 - 18:00
Muro
Murense "A"
- 0
Inter Manacor
- 0
Tercera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
25/06/21 - 20:30
Muro
Murense "B"
- 2
Alcúdia "B"
- 3
Juvenils Play off d'ascens a Preferent
26/06/21 - 20:15
Muro
Murense
- 3
Artà
- 0
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "E"
26/06/21 - 18:00
Muro
Murense
- 0
Joventud Mallorca
- 5
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "I"
13/06/21 - 00:00
Sin determinar
Descansa
Murense
Aleví Mallorca, 2ª F Vuitens de Final Grup "Tercers"
24/06/21 - 17:45
Na Capellera F-7 A
Olimpic
- 6
Murense
- 0
Aleví 1er Any Mallorca, 2ª F Grup "Tercers"
26/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Murense
- 0
Benjamí Mallorca, 2ª F Quarts de Final Grup "Tercers, Quarts i Cinquens"
25/06/21 - 17:45
Muro 2
Murense
- 1
Llosetense
- 4
Benjamí 1er Any Mallorca, 2ª F Grup "Vuitens"
26/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Murense
- 0
Prebenjamí Mallorca, 2ª F Semifinals de Final Grup "Tercers"
25/06/21 - 19:00
Es Figueral F-7 B
Ato. Escolar DE
- 4
Murense
- 1