UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
murense
Tercera Divisió
17/10/21 - 15:45
Maria de la Salut
Murense "A"
- 2
Constancia "A"
- 0
Es juga a Maria
Tercera Regional Mallorca Grup "A"
16/10/21 - 17:00
Santa Margarita
Murense "B"
- 3
Arenal "B"
- 1
Es juga a Santa Margalida
Juvenil Preferent Mallorca Grup "A"
16/10/21 - 19:00
Mateu Cañellas F-11
Murense
- 5
San Francisco "C"
- 4
Es juga a Inca
Cadet Segona Regional Mallorca Grup "B"
16/10/21 - 16:00
Ses Comes
Porto Cristo "B"
- 0
Murense
- 1
Infantil Segona Regional Mallorca Grup "D"
17/10/21 - 10:00
Mun. Molinar
Rotlet-Molinar "B"
- 2
Murense
- 2
Aleví Segona Regional Mallorca Grup "D"
16/10/21 - 00:00
Sin determinar
Descansa 1
- 0
Murense
- 0
Aleví Primer Any Primera Regional Mallorca Grup "C"
16/10/21 - 12:00
Mancor del Valle F-7
Ato. Montaura DM
- 6
Murense
- 2
Benjamí Mallorca Grup "E"
16/10/21 - 11:00
Maria de la Salut F-7
Maria de la Salut
- 0
Murense
- 8
Benjamí Primer Any Mallorca Grup "C"
16/10/21 - 10:00
Porreres F-7
Es Pla
- 1
Murense
- 5
Prebenjamí Mallorca Grup "D"
16/10/21 - 10:00
Mun. Es Puig F-7A
Llosetense
- 2
Murense "A"
- 4
Prebenjamí Mallorca Grup "C"
16/10/21 - 00:00
Muro F-7 1
Murense "B"
- 0
Descansa
- 0
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
murense
Tercera Divisió
17/10/21 - 15:45
Maria de la Salut
Murense "A"
- 2
Constancia "A"
- 0
Es juga a Maria
Tercera Regional Mallorca Grup "A"
16/10/21 - 17:00
Santa Margarita
Murense "B"
- 3
Arenal "B"
- 1
Es juga a Santa Margalida
Juvenil Preferent Mallorca Grup "A"
16/10/21 - 19:00
Mateu Cañellas F-11
Murense
- 5
San Francisco "C"
- 4
Es juga a Inca
Cadet Segona Regional Mallorca Grup "B"
16/10/21 - 16:00
Ses Comes
Porto Cristo "B"
- 0
Murense
- 1
Infantil Segona Regional Mallorca Grup "D"
17/10/21 - 10:00
Mun. Molinar
Rotlet-Molinar "B"
- 2
Murense
- 2
Aleví Segona Regional Mallorca Grup "D"
16/10/21 - 00:00
Sin determinar
Descansa 1
- 0
Murense
- 0
Aleví Primer Any Primera Regional Mallorca Grup "C"
16/10/21 - 12:00
Mancor del Valle F-7
Ato. Montaura DM
- 6
Murense
- 2
Benjamí Mallorca Grup "E"
16/10/21 - 11:00
Maria de la Salut F-7
Maria de la Salut
- 0
Murense
- 8
Benjamí Primer Any Mallorca Grup "C"
16/10/21 - 10:00
Porreres F-7
Es Pla
- 1
Murense
- 5
Prebenjamí Mallorca Grup "D"
16/10/21 - 10:00
Mun. Es Puig F-7A
Llosetense
- 2
Murense "A"
- 4
Prebenjamí Mallorca Grup "C"
16/10/21 - 00:00
Muro F-7 1
Murense "B"
- 0
Descansa
- 0
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
murense
Tercera Divisió
17/10/21 - 15:45
Maria de la Salut
Murense "A"
- 2
Constancia "A"
- 0
Es juga a Maria
Tercera Regional Mallorca Grup "A"
16/10/21 - 17:00
Santa Margarita
Murense "B"
- 3
Arenal "B"
- 1
Es juga a Santa Margalida
Juvenil Preferent Mallorca Grup "A"
16/10/21 - 19:00
Mateu Cañellas F-11
Murense
- 5
San Francisco "C"
- 4
Es juga a Inca
Cadet Segona Regional Mallorca Grup "B"
16/10/21 - 16:00
Ses Comes
Porto Cristo "B"
- 0
Murense
- 1
Infantil Segona Regional Mallorca Grup "D"
17/10/21 - 10:00
Mun. Molinar
Rotlet-Molinar "B"
- 2
Murense
- 2
Aleví Segona Regional Mallorca Grup "D"
16/10/21 - 00:00
Sin determinar
Descansa 1
- 0
Murense
- 0
Aleví Primer Any Primera Regional Mallorca Grup "C"
16/10/21 - 12:00
Mancor del Valle F-7
Ato. Montaura DM
- 6
Murense
- 2
Benjamí Mallorca Grup "E"
16/10/21 - 11:00
Maria de la Salut F-7
Maria de la Salut
- 0
Murense
- 8
Benjamí Primer Any Mallorca Grup "C"
16/10/21 - 10:00
Porreres F-7
Es Pla
- 1
Murense
- 5
Prebenjamí Mallorca Grup "D"
16/10/21 - 10:00
Mun. Es Puig F-7A
Llosetense
- 2
Murense "A"
- 4
Prebenjamí Mallorca Grup "C"
16/10/21 - 00:00
Muro F-7 1
Murense "B"
- 0
Descansa
- 0
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
murense
Tercera Divisió
17/10/21 - 15:45
Maria de la Salut
Murense "A"
- 2
Constancia "A"
- 0
Es juga a Maria
Tercera Regional Mallorca Grup "A"
16/10/21 - 17:00
Santa Margarita
Murense "B"
- 3
Arenal "B"
- 1
Es juga a Santa Margalida
Juvenil Preferent Mallorca Grup "A"
16/10/21 - 19:00
Mateu Cañellas F-11
Murense
- 5
San Francisco "C"
- 4
Es juga a Inca
Cadet Segona Regional Mallorca Grup "B"
16/10/21 - 16:00
Ses Comes
Porto Cristo "B"
- 0
Murense
- 1
Infantil Segona Regional Mallorca Grup "D"
17/10/21 - 10:00
Mun. Molinar
Rotlet-Molinar "B"
- 2
Murense
- 2
Aleví Segona Regional Mallorca Grup "D"
16/10/21 - 00:00
Sin determinar
Descansa 1
- 0
Murense
- 0
Aleví Primer Any Primera Regional Mallorca Grup "C"
16/10/21 - 12:00
Mancor del Valle F-7
Ato. Montaura DM
- 6
Murense
- 2
Benjamí Mallorca Grup "E"
16/10/21 - 11:00
Maria de la Salut F-7
Maria de la Salut
- 0
Murense
- 8
Benjamí Primer Any Mallorca Grup "C"
16/10/21 - 10:00
Porreres F-7
Es Pla
- 1
Murense
- 5
Prebenjamí Mallorca Grup "D"
16/10/21 - 10:00
Mun. Es Puig F-7A
Llosetense
- 2
Murense "A"
- 4
Prebenjamí Mallorca Grup "C"
16/10/21 - 00:00
Muro F-7 1
Murense "B"
- 0
Descansa
- 0
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
murense
Tercera Divisió
17/10/21 - 15:45
Maria de la Salut
Murense "A"
- 2
Constancia "A"
- 0
Es juga a Maria
Tercera Regional Mallorca Grup "A"
16/10/21 - 17:00
Santa Margarita
Murense "B"
- 3
Arenal "B"
- 1
Es juga a Santa Margalida
Juvenil Preferent Mallorca Grup "A"
16/10/21 - 19:00
Mateu Cañellas F-11
Murense
- 5
San Francisco "C"
- 4
Es juga a Inca
Cadet Segona Regional Mallorca Grup "B"
16/10/21 - 16:00
Ses Comes
Porto Cristo "B"
- 0
Murense
- 1
Infantil Segona Regional Mallorca Grup "D"
17/10/21 - 10:00
Mun. Molinar
Rotlet-Molinar "B"
- 2
Murense
- 2
Aleví Segona Regional Mallorca Grup "D"
16/10/21 - 00:00
Sin determinar
Descansa 1
- 0
Murense
- 0
Aleví Primer Any Primera Regional Mallorca Grup "C"
16/10/21 - 12:00
Mancor del Valle F-7
Ato. Montaura DM
- 6
Murense
- 2
Benjamí Mallorca Grup "E"
16/10/21 - 11:00
Maria de la Salut F-7
Maria de la Salut
- 0
Murense
- 8
Benjamí Primer Any Mallorca Grup "C"
16/10/21 - 10:00
Porreres F-7
Es Pla
- 1
Murense
- 5
Prebenjamí Mallorca Grup "D"
16/10/21 - 10:00
Mun. Es Puig F-7A
Llosetense
- 2
Murense "A"
- 4
Prebenjamí Mallorca Grup "C"
16/10/21 - 00:00
Muro F-7 1
Murense "B"
- 0
Descansa
- 0