UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
poblense
Segona Divisió "B" Grup V Subgrup "E"
23/05/21 - 12:00
Sa Pobla 1
Poblense "A"
- 2
UD Socuéllamos CF
- 0
Segona Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
12/06/21 - 19:00
Pol. Santa Mónica
Santa Mónica
- 1
Poblense "B"
- 1
Femenina Regional Mallorca 1F Subgrup "A"
29/05/21 - 18:00
Na Capellera
Manacor
- 4
Sa Fortalesa
- 1
Juvenil Preferent Mallorca 1ª F Subgrup "C"
13/06/21 - 11:30
Mun. Sa Pobla F-11
Poblense "A"
Arenal
Juvenil Primera Regional Mallorca 1F Subgrup "D"
12/06/21 - 17:30
Mun. Sa Pobla F-11
Poblense "B"
- 2
Es Pla
- 0
Cadet Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "B"
12/06/21 - 17:00
Mun. Arenal
Arenal "A"
- 0
Poblense
- 4
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "B"
12/06/21 - 12:00
Secar de la Real F-11
La Unión "B"
- 3
Poblenç Ato. DP
- 3
Infantil Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "A"
13/06/21 - 17:00
Mun. Sa Pobla F-11
Poblense "A"
San Francisco Ato.
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "G"
13/06/21 - 19:00
Mun. Arenal
Arenal "B"
Poblense "B"
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "D"
13/06/21 - 10:00
Mun. Son Caulellas
Sp. Sant Marçal
Poblenç Ato. DP
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "F"
13/06/21 - 10:00
Mun. Sa Pobla F-11
Sa Fortalesa
Margaritense Atlètic
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "M"
12/06/21 - 12:15
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblense "A"
- 10
Juventud Constancia "C"
- 0
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "L"
12/06/21 - 09:00
Inca Sallista 2 F-7
Juventud Constancia "A"
Poblense "B"
Partit suspès
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "N"
12/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Poblenç Ato. DP
- 0
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
12/06/21 - 10:00
Alaró F-7
Atlètic Alaró DA
- 0
Poblense "A"
- 10
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
12/06/21 - 09:30
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblense "B"
- 2
Alcúdia
- 6
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "G"
12/06/21 - 10:45
Mun. Sa Pobla F-7 B
Poblenç Ato. DP
- 0
Alaró
- 10
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Poblense
- 0
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "E"
12/06/21 - 09:30
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblenç Ato. DP
- 1
Pla de na Tesa
- 0
Prebenjamí 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "B"
12/06/21 - 09:00
Ses Pesqueres F-7
Artà Atlètic DA
- 3
Poblense
- 4
Prebenjamí 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "C"
12/06/21 - 10:45
Mun. Sa Pobla F-7 B
Poblenç Ato. DP
- 6
Es Pla "A"
- 0
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
poblense
Segona Divisió "B" Grup V Subgrup "E"
23/05/21 - 12:00
Sa Pobla 1
Poblense "A"
- 2
UD Socuéllamos CF
- 0
Segona Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
12/06/21 - 19:00
Pol. Santa Mónica
Santa Mónica
- 1
Poblense "B"
- 1
Femenina Regional Mallorca 1F Subgrup "A"
29/05/21 - 18:00
Na Capellera
Manacor
- 4
Sa Fortalesa
- 1
Juvenil Preferent Mallorca 1ª F Subgrup "C"
13/06/21 - 11:30
Mun. Sa Pobla F-11
Poblense "A"
Arenal
Juvenil Primera Regional Mallorca 1F Subgrup "D"
12/06/21 - 17:30
Mun. Sa Pobla F-11
Poblense "B"
- 2
Es Pla
- 0
Cadet Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "B"
12/06/21 - 17:00
Mun. Arenal
Arenal "A"
- 0
Poblense
- 4
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "B"
12/06/21 - 12:00
Secar de la Real F-11
La Unión "B"
- 3
Poblenç Ato. DP
- 3
Infantil Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "A"
13/06/21 - 17:00
Mun. Sa Pobla F-11
Poblense "A"
San Francisco Ato.
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "G"
13/06/21 - 19:00
Mun. Arenal
Arenal "B"
Poblense "B"
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "D"
13/06/21 - 10:00
Mun. Son Caulellas
Sp. Sant Marçal
Poblenç Ato. DP
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "F"
13/06/21 - 10:00
Mun. Sa Pobla F-11
Sa Fortalesa
Margaritense Atlètic
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "M"
12/06/21 - 12:15
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblense "A"
- 10
Juventud Constancia "C"
- 0
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "L"
12/06/21 - 09:00
Inca Sallista 2 F-7
Juventud Constancia "A"
Poblense "B"
Partit suspès
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "N"
12/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Poblenç Ato. DP
- 0
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
12/06/21 - 10:00
Alaró F-7
Atlètic Alaró DA
- 0
Poblense "A"
- 10
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
12/06/21 - 09:30
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblense "B"
- 2
Alcúdia
- 6
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "G"
12/06/21 - 10:45
Mun. Sa Pobla F-7 B
Poblenç Ato. DP
- 0
Alaró
- 10
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Poblense
- 0
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "E"
12/06/21 - 09:30
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblenç Ato. DP
- 1
Pla de na Tesa
- 0
Prebenjamí 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "B"
12/06/21 - 09:00
Ses Pesqueres F-7
Artà Atlètic DA
- 3
Poblense
- 4
Prebenjamí 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "C"
12/06/21 - 10:45
Mun. Sa Pobla F-7 B
Poblenç Ato. DP
- 6
Es Pla "A"
- 0
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
poblense
Segona Divisió "B" Grup V Subgrup "E"
23/05/21 - 12:00
Sa Pobla 1
Poblense "A"
- 2
UD Socuéllamos CF
- 0
Segona Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
12/06/21 - 19:00
Pol. Santa Mónica
Santa Mónica
- 1
Poblense "B"
- 1
Femenina Regional Mallorca 1F Subgrup "A"
29/05/21 - 18:00
Na Capellera
Manacor
- 4
Sa Fortalesa
- 1
Juvenil Preferent Mallorca 1ª F Subgrup "C"
13/06/21 - 11:30
Mun. Sa Pobla F-11
Poblense "A"
Arenal
Juvenil Primera Regional Mallorca 1F Subgrup "D"
12/06/21 - 17:30
Mun. Sa Pobla F-11
Poblense "B"
- 2
Es Pla
- 0
Cadet Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "B"
12/06/21 - 17:00
Mun. Arenal
Arenal "A"
- 0
Poblense
- 4
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "B"
12/06/21 - 12:00
Secar de la Real F-11
La Unión "B"
- 3
Poblenç Ato. DP
- 3
Infantil Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "A"
13/06/21 - 17:00
Mun. Sa Pobla F-11
Poblense "A"
San Francisco Ato.
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "G"
13/06/21 - 19:00
Mun. Arenal
Arenal "B"
Poblense "B"
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "D"
13/06/21 - 10:00
Mun. Son Caulellas
Sp. Sant Marçal
Poblenç Ato. DP
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "F"
13/06/21 - 10:00
Mun. Sa Pobla F-11
Sa Fortalesa
Margaritense Atlètic
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "M"
12/06/21 - 12:15
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblense "A"
- 10
Juventud Constancia "C"
- 0
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "L"
12/06/21 - 09:00
Inca Sallista 2 F-7
Juventud Constancia "A"
Poblense "B"
Partit suspès
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "N"
12/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Poblenç Ato. DP
- 0
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
12/06/21 - 10:00
Alaró F-7
Atlètic Alaró DA
- 0
Poblense "A"
- 10
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
12/06/21 - 09:30
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblense "B"
- 2
Alcúdia
- 6
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "G"
12/06/21 - 10:45
Mun. Sa Pobla F-7 B
Poblenç Ato. DP
- 0
Alaró
- 10
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Poblense
- 0
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "E"
12/06/21 - 09:30
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblenç Ato. DP
- 1
Pla de na Tesa
- 0
Prebenjamí 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "B"
12/06/21 - 09:00
Ses Pesqueres F-7
Artà Atlètic DA
- 3
Poblense
- 4
Prebenjamí 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "C"
12/06/21 - 10:45
Mun. Sa Pobla F-7 B
Poblenç Ato. DP
- 6
Es Pla "A"
- 0
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
poblense
Segona Divisió "B" Grup V Subgrup "E"
23/05/21 - 12:00
Sa Pobla 1
Poblense "A"
- 2
UD Socuéllamos CF
- 0
Segona Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
12/06/21 - 19:00
Pol. Santa Mónica
Santa Mónica
- 1
Poblense "B"
- 1
Femenina Regional Mallorca 1F Subgrup "A"
29/05/21 - 18:00
Na Capellera
Manacor
- 4
Sa Fortalesa
- 1
Juvenil Preferent Mallorca 1ª F Subgrup "C"
13/06/21 - 11:30
Mun. Sa Pobla F-11
Poblense "A"
Arenal
Juvenil Primera Regional Mallorca 1F Subgrup "D"
12/06/21 - 17:30
Mun. Sa Pobla F-11
Poblense "B"
- 2
Es Pla
- 0
Cadet Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "B"
12/06/21 - 17:00
Mun. Arenal
Arenal "A"
- 0
Poblense
- 4
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "B"
12/06/21 - 12:00
Secar de la Real F-11
La Unión "B"
- 3
Poblenç Ato. DP
- 3
Infantil Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "A"
13/06/21 - 17:00
Mun. Sa Pobla F-11
Poblense "A"
San Francisco Ato.
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "G"
13/06/21 - 19:00
Mun. Arenal
Arenal "B"
Poblense "B"
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "D"
13/06/21 - 10:00
Mun. Son Caulellas
Sp. Sant Marçal
Poblenç Ato. DP
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "F"
13/06/21 - 10:00
Mun. Sa Pobla F-11
Sa Fortalesa
Margaritense Atlètic
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "M"
12/06/21 - 12:15
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblense "A"
- 10
Juventud Constancia "C"
- 0
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "L"
12/06/21 - 09:00
Inca Sallista 2 F-7
Juventud Constancia "A"
Poblense "B"
Partit suspès
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "N"
12/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Poblenç Ato. DP
- 0
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
12/06/21 - 10:00
Alaró F-7
Atlètic Alaró DA
- 0
Poblense "A"
- 10
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
12/06/21 - 09:30
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblense "B"
- 2
Alcúdia
- 6
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "G"
12/06/21 - 10:45
Mun. Sa Pobla F-7 B
Poblenç Ato. DP
- 0
Alaró
- 10
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Poblense
- 0
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "E"
12/06/21 - 09:30
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblenç Ato. DP
- 1
Pla de na Tesa
- 0
Prebenjamí 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "B"
12/06/21 - 09:00
Ses Pesqueres F-7
Artà Atlètic DA
- 3
Poblense
- 4
Prebenjamí 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "C"
12/06/21 - 10:45
Mun. Sa Pobla F-7 B
Poblenç Ato. DP
- 6
Es Pla "A"
- 0
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
poblense
Segona Divisió "B" Grup V Subgrup "E"
23/05/21 - 12:00
Sa Pobla 1
Poblense "A"
- 2
UD Socuéllamos CF
- 0
Segona Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
12/06/21 - 19:00
Pol. Santa Mónica
Santa Mónica
- 1
Poblense "B"
- 1
Femenina Regional Mallorca 1F Subgrup "A"
29/05/21 - 18:00
Na Capellera
Manacor
- 4
Sa Fortalesa
- 1
Juvenil Preferent Mallorca 1ª F Subgrup "C"
13/06/21 - 11:30
Mun. Sa Pobla F-11
Poblense "A"
Arenal
Juvenil Primera Regional Mallorca 1F Subgrup "D"
12/06/21 - 17:30
Mun. Sa Pobla F-11
Poblense "B"
- 2
Es Pla
- 0
Cadet Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "B"
12/06/21 - 17:00
Mun. Arenal
Arenal "A"
- 0
Poblense
- 4
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "B"
12/06/21 - 12:00
Secar de la Real F-11
La Unión "B"
- 3
Poblenç Ato. DP
- 3
Infantil Primera Regional Mallorca 1ªF Subgrup "A"
13/06/21 - 17:00
Mun. Sa Pobla F-11
Poblense "A"
San Francisco Ato.
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "G"
13/06/21 - 19:00
Mun. Arenal
Arenal "B"
Poblense "B"
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "D"
13/06/21 - 10:00
Mun. Son Caulellas
Sp. Sant Marçal
Poblenç Ato. DP
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "F"
13/06/21 - 10:00
Mun. Sa Pobla F-11
Sa Fortalesa
Margaritense Atlètic
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "M"
12/06/21 - 12:15
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblense "A"
- 10
Juventud Constancia "C"
- 0
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "L"
12/06/21 - 09:00
Inca Sallista 2 F-7
Juventud Constancia "A"
Poblense "B"
Partit suspès
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "N"
12/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Poblenç Ato. DP
- 0
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
12/06/21 - 10:00
Alaró F-7
Atlètic Alaró DA
- 0
Poblense "A"
- 10
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
12/06/21 - 09:30
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblense "B"
- 2
Alcúdia
- 6
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "G"
12/06/21 - 10:45
Mun. Sa Pobla F-7 B
Poblenç Ato. DP
- 0
Alaró
- 10
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 -
Sin determinar
Descansa
- 0
Poblense
- 0
Prebenjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "E"
12/06/21 - 09:30
Mun. Sa Pobla F-7 A
Poblenç Ato. DP
- 1
Pla de na Tesa
- 0
Prebenjamí 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "B"
12/06/21 - 09:00
Ses Pesqueres F-7
Artà Atlètic DA
- 3
Poblense
- 4
Prebenjamí 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "C"
12/06/21 - 10:45
Mun. Sa Pobla F-7 B
Poblenç Ato. DP
- 6
Es Pla "A"
- 0