UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
pollença i port
Primera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
13/06/21 - 17:00
Port de Pollença
Pollença i Port
Platges de Calvià "B"
Juvenil Preferent Mallorca 1ª F Subgrup "C"
12/06/21 - 14:30
Seminario F-11
Col. San Pedro
- 3
Pollença i Port
- 1
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "G"
12/06/21 - 18:00
Pol. Mun. Pollença
Pollença i Port
- 3
La Salle Ato. "B"
- 2
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "H"
13/06/21 - 11:00
Port de Pollença
Pollença i Port
Son Sardina "A"
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "N"
12/06/21 - 10:00
Miguel Pons F-7
Binissalem Atlètic
- 5
Pollença i Port
- 4
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "M"
12/06/21 - 11:30
Port de Pollença F-7(1)
Pollença i Port Ato. DPIP
- 8
Ato. Manacor DM "B"
- 4
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "C"
11/06/21 - 19:00
Porreres
Es Pla
- 2
Pollença i Port
- 4
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 - 10:00
Port Pollença F-7(2)
Pollença i Port Ato. DPIP
- 1
Margaritense Atlètic
- 9
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
11/06/21 - 19:00
Llubí F-7
A-Llubí
- 4
Pollença i Port
- 0
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
pollença i port
Primera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
13/06/21 - 17:00
Port de Pollença
Pollença i Port
Platges de Calvià "B"
Juvenil Preferent Mallorca 1ª F Subgrup "C"
12/06/21 - 14:30
Seminario F-11
Col. San Pedro
- 3
Pollença i Port
- 1
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "G"
12/06/21 - 18:00
Pol. Mun. Pollença
Pollença i Port
- 3
La Salle Ato. "B"
- 2
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "H"
13/06/21 - 11:00
Port de Pollença
Pollença i Port
Son Sardina "A"
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "N"
12/06/21 - 10:00
Miguel Pons F-7
Binissalem Atlètic
- 5
Pollença i Port
- 4
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "M"
12/06/21 - 11:30
Port de Pollença F-7(1)
Pollença i Port Ato. DPIP
- 8
Ato. Manacor DM "B"
- 4
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "C"
11/06/21 - 19:00
Porreres
Es Pla
- 2
Pollença i Port
- 4
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 - 10:00
Port Pollença F-7(2)
Pollença i Port Ato. DPIP
- 1
Margaritense Atlètic
- 9
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
11/06/21 - 19:00
Llubí F-7
A-Llubí
- 4
Pollença i Port
- 0
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense
Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
pollença i port
Primera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
13/06/21 - 17:00
Port de Pollença
Pollença i Port
Platges de Calvià "B"
Juvenil Preferent Mallorca 1ª F Subgrup "C"
12/06/21 - 14:30
Seminario F-11
Col. San Pedro
- 3
Pollença i Port
- 1
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "G"
12/06/21 - 18:00
Pol. Mun. Pollença
Pollença i Port
- 3
La Salle Ato. "B"
- 2
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "H"
13/06/21 - 11:00
Port de Pollença
Pollença i Port
Son Sardina "A"
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "N"
12/06/21 - 10:00
Miguel Pons F-7
Binissalem Atlètic
- 5
Pollença i Port
- 4
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "M"
12/06/21 - 11:30
Port de Pollença F-7(1)
Pollença i Port Ato. DPIP
- 8
Ato. Manacor DM "B"
- 4
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "C"
11/06/21 - 19:00
Porreres
Es Pla
- 2
Pollença i Port
- 4
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 - 10:00
Port Pollença F-7(2)
Pollença i Port Ato. DPIP
- 1
Margaritense Atlètic
- 9
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
11/06/21 - 19:00
Llubí F-7
A-Llubí
- 4
Pollença i Port
- 0
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
pollença i port
Primera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
13/06/21 - 17:00
Port de Pollença
Pollença i Port
Platges de Calvià "B"
Juvenil Preferent Mallorca 1ª F Subgrup "C"
12/06/21 - 14:30
Seminario F-11
Col. San Pedro
- 3
Pollença i Port
- 1
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "G"
12/06/21 - 18:00
Pol. Mun. Pollença
Pollença i Port
- 3
La Salle Ato. "B"
- 2
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "H"
13/06/21 - 11:00
Port de Pollença
Pollença i Port
Son Sardina "A"
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "N"
12/06/21 - 10:00
Miguel Pons F-7
Binissalem Atlètic
- 5
Pollença i Port
- 4
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "M"
12/06/21 - 11:30
Port de Pollença F-7(1)
Pollença i Port Ato. DPIP
- 8
Ato. Manacor DM "B"
- 4
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "C"
11/06/21 - 19:00
Porreres
Es Pla
- 2
Pollença i Port
- 4
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 - 10:00
Port Pollença F-7(2)
Pollença i Port Ato. DPIP
- 1
Margaritense Atlètic
- 9
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
11/06/21 - 19:00
Llubí F-7
A-Llubí
- 4
Pollença i Port
- 0
UE Alcúdia Alcúdia Futsal CE Campanet Juventud Ca'n Picafort CD Murense Muro Futsal Pollença i Port FC UE Poblense Atlhètic Huialfàs Margaritense Atlètic

MALLORCA NORD FUTBOL

publi
publi
publi
publi
pollença i port
Primera Regional Mallorca 1ª F Subgrup "A"
13/06/21 - 17:00
Port de Pollença
Pollença i Port
Platges de Calvià "B"
Juvenil Preferent Mallorca 1ª F Subgrup "C"
12/06/21 - 14:30
Seminario F-11
Col. San Pedro
- 3
Pollença i Port
- 1
Cadet Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "G"
12/06/21 - 18:00
Pol. Mun. Pollença
Pollença i Port
- 3
La Salle Ato. "B"
- 2
Infantil Segona Regional Mallorca 1ªF Subgrup "H"
13/06/21 - 11:00
Port de Pollença
Pollença i Port
Son Sardina "A"
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "N"
12/06/21 - 10:00
Miguel Pons F-7
Binissalem Atlètic
- 5
Pollença i Port
- 4
Aleví Mallorca, 1ª F Subgrup "M"
12/06/21 - 11:30
Port de Pollença F-7(1)
Pollença i Port Ato. DPIP
- 8
Ato. Manacor DM "B"
- 4
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "C"
11/06/21 - 19:00
Porreres
Es Pla
- 2
Pollença i Port
- 4
Aleví 1er Any Mallorca, 1ª F Subgrup "D"
12/06/21 - 10:00
Port Pollença F-7(2)
Pollença i Port Ato. DPIP
- 1
Margaritense Atlètic
- 9
Benjamí Mallorca, 1ª F Subgrup "F"
11/06/21 - 19:00
Llubí F-7
A-Llubí
- 4
Pollença i Port
- 0